«Краснодар» діє на Кубку Париматч Премєр: «бики» розгромили «Ростов» у присутності Черчесова і Галицького

156

Наступні на черзі – «Спартак» і ЦСКА.
Якою б розминочний, тренувальний, підготовчий характер носили ігри Кубка Париматч Прем’єр, стадіончик у Пеллау продовжує збирати непогану відвідуваність, а команди додають з кожною грою. Зустріч «Краснодар» – «Ростов», призначена через спеку в 30 з гаком градусів на 11:30 за місцевим часом, за загальним визнанням, вийшла поки що найкращою з трьох на турнірі. Навіть незважаючи на те, що футболісти здебільшого берегли один одного, а тренери переряхивали склади тільки так. Присутнім на матчі Станіславу Черчесову і Сергію Галицькому явно було відзначити для себе.
Один з важливих показників «дружнього» характеру турніру – суцільний позитив від Валерія Карпіна, який (поки рахунок не став 0:3) підказував гравцям тільки по справі, нікого не заперечив жодного разу і лише виключно хвалив за вдалі дії. Навіть якщо підключення Євгена Чернова ні до чого не приводили, колишній лівий захисник «Зеніту» удостоювався похвали за те, що флангова атака закінчилася його прострілом.
– Через ведення, через пас, – повторював як мантру Мурад Мусаєв, коли м’яч перебував мало не в штрафній «Краснодара». А найбільш завзятим в складі «биків» виявився Олександр Мартинович. Капітан вимагав «більше пропозицій, більше рішень», а при паузах у грі просив команду постійно говорити і підказувати один одному.
Наявність Попова, Єременко та небезпечної у всіх відношеннях трійки Іонів (праворуч), Шомуродов (в центрі), Полоз (зліва) не тільки дозволяє Валерію Карпіну навіть проти «Краснодара» віддзеркалювати розстановку 4-3-3, але і явно залишає загрозу з Дону нависати над усіма фаворитами РПЛ.
Але поки Карпін не викрутив тумблери злості та агресії, «Краснодар» з розкочуванням м’яча обплутав в мережі ростовську оборону з двома новими особами Чистяковим і Зуєвим. Відмінне враження справили кілька вертикальних передач новачка Юнеса Намли точно на Арі. Саме бразилець і відкрив рахунок з пенальті за фол Мамина. Вийшов у другому таймі на заміну резерв Мусаєва планомірно «докатал» донеччан. Данило Уткін показав фінт-«равлика» і забив гол головою, завершивши відмінний розіграш штрафного з участю Вандерсона і Сулейманова. Під кінець передачі Івана Ігнатьєва забив і ще один вихованець «биків» – Рустам Халназаров.
Ввечері на Кубку Париматч Прем’єр велике дербі ЦСКА – «Спартак».
Кубок Париматч Прем’єр. 2-й тур
«Краснодар» – «Ростов» – 3:0
«Краснодар»: Синіцин – Петров, Мартинович (к) (Голубєв, 61), Спайич (Камболов, 46), Стоцький (Скопінцев, 46; Івашин, 69) – Олссон (Уткін, 46), Фьолусон (Грицаєнко, 61), Намли (Вільєна, 69) – Сулейманов (Сперцян, 61), Арі (Ігнатьєв, 46), Вандерсон (Халназаров, 61)
«Ростов» (1-й тайм) : Песьяков – Чистяков, Мамин, Сігурдссон, Чернов – Єременко, Глєбов, Ів. Попов – Іонів, Шомуродов, Полоз
«Ростов» (2-й тайм) : Песьяков, Вилюш, Хаджикадунич, Саплинов, Байрамян, Зуєв, Логашов, Вебер, Эннин, Гацкан, Черкес
Голи: Арі, 38, з пенальті; Уткін, 61; Халназаров, 84